VÝKUP DŘEVA

Máte dřevo, rádi ho od Vás vykoupíme a to jak dřevo pokácené ze skladového prostoru, tak i dřevo na stojato přímo v lese. Vykupujeme ve všech dřevinách. Vše, co se nehodí na pilové zpracování vykoupíme jako palivové dřevo. Pošlete nám svou nabídku a my Vám zašleme výkupní ceny dřeva.

Nabídka na výkup dřeva
Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na tel: +420 603 277 635
nabízený sortiment

PALIVOVÉ DŘEVO

Co je palivové dřevo?

Po vytěžení dělíme dřevo do několika základních skupin a jednou z nich je i dřevo palivové.České normy stanovují, že palivové dřevo musí mít určitý podíl hniloby (max. 70%), popřípadě jiné známky znehodnocení – sukovitost, zakřivení a není tak vhodné pro další zpracování ale pouze jako palivové.Lze zakoupit mix jednotlivých druhů palivového dřeva, či jen vybraný druh palivového dřeva.

Palivové dřevo v metrové kulatině

Měkké, Tvrdé, Bříza

Palivové dřevo, štípané, řezané, skládané

Měkké, Tvrdé, Bříza,
(rozměry dle požadavků – nejběžnější rozměry 25cm,33cm, 50 cm)

Metrové štěpy

Měkké, Tvrdé, Bříza

Výrobu a prodej palivového dřeva

Výrobu a prodej palivového dřeva zajišťujeme celoročně, můžete si tak kdykoliv vybrat z našeho sortimentu. Palivové dřevo Vám dovezeme až domů, zejména v okolí Bakov nad Jizerou, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, apod ... případně Vám ho rádi připravíme a můžete si ho po dohodě vyzvednout v našem DEPU.

PRM – prostorový metr označuje prostor 1x 1x 1m ve kterém je vyskládané štípané palivové dřevo a dřevo v metrové kulatině.